Post (nie)świąteczny

Jeszcze nie świąteczny, ale już niedługo świąteczny się pojawi! :D

(panienka acane_madder ma przepiękny głos, odziedziczyłam po niej część pseudonimu, możecie posłuchać, bo jest niesamowita. :3)

Chociaż u mnie święta trwają już od jakiegoś miesiąca, jak nie dłużej. W tym roku strasznie się przejmuję świętami, wysłałam chyba milion kartek do ludzi z całej Polski, dałam moim przyjaciołom, a kilku osobom spoza mojego województwa wysłałam nawet prezenty! No ale nie o tym dzisiaj mowa, mam Wam coś do pokazania! Trochę się spóźniłam z tym postem, Loui wygląda tak już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj jej zrobiłam porządną sesję. Ma nowe chipy, które w sumie nowe nie są, no ale są nowe dla Loui. Strasznie mi się w nich podoba! A co do sesji, zamysł miał być coś jak mori girl, ale mi chyba nie wyszło. xD Z resztą, zobaczcie sami!


I taki trochę zimowy bonus, stworzony podczas jedynego dnia, kiedy był szron: 


Do następnej notki! Którą napiszę już niedługo. ^_^

5 komentarzy

 1. Śliczna lalka! Pięknie wygląda w tej stylizacji. Ostatnie zdjęcie podoba mi się najbardziej, bo Loui świetnie prezentuje się w takiej zimowej scenerii :3

  OdpowiedzUsuń
 2. W tych chipach Loui wygląda jeszcze śliczniej niż zwykle *^* Te zdjęcia są bajeczne, ostatnie skradło moje serce całkowicie.

  Ps: Ta piosenka jest cudowna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnie zdjęcie jest takieee cudowne! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie idealna mori girl. :D Śliczne zdjęcia, śliczna lalka, przecudny bonus. :3
  Pozdrawiam. :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Loui jest taka śliczna, aww! Chyba jest jednym z moich ulubionych pullipów na polskich blogach. >w< Bardzo ładne zdjęcie, a bonus szczególnie mnie urzekł. ^u^

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli spodobał Ci się post, zostaw komentarz!