Toosenbo

Jeden z najlepszych utworów najwspanialszego producenta na świecie. ♥

Dzisiaj przygotowałam dla Was starszą sesję Airis, bo dawno jej tu nie było! 
W ogóle, chciałam Wam powiedzieć jeszcze niedawno, że będę miała nową lokatorkę, jak przedwczoraj było to zaplanowane na 100% tak dzisiaj nie jestem już pewna, czy będzie mieszkała u mnie. >.< Jednak jest to długa historia, a jeśli Nowa tutaj trafi, będzie pod koniec stycznia/początek lutego.
Wolne się kończy, czas poprawiać oceny, a ja już czuję się wykończona tym, że jutro zebranie i znowu dwa tygodnie ostrej nauki.. Byle do wakacji!

Nowy rok już, a ja sobie uświadomiłam, że swoją pierwszą lalkę zamówiłam 2 lata temu. No prawie, bo to było chyba w lutym, czy jakoś tak. Była nią Tangkou Grace i chociaż nie mieszka już u mnie od dawna, sądzę, że bardziej za nią tęsknię niż za Yuzuki. Jednak pierwsza to pierwsza. ^^ W 2015 chciałabym, aby moja kolekcja powiększyła się o dwie lalki,  ale wiecie jak to jest - to co się chce nie zawsze znaczy to co się będzie mieć. Zobaczymy jak będzie w przyszłości. :D + na pewno zauważyliście nowy wygląd  bloga, prace nad nim zakończyłam ze dwa dni przed nowym rokiem. Uważam, że teraz jest przejrzyściej, nie jest za dużo nawalone, jest delikatniej i ogólnie lepiej. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba!

+ Bonusik, którym początkowo miała być moja mała Miku (pamiętacie ją jeszcze?) Ale ona zagości w następnym poście. :D

Do napisania!

4 komentarze

 1. Airis jak zwykle nieziemska. :3 Szczęścia w nowym roku i abyś spełniła się z tymi dwoma lalkami. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląd cudny :D
  Świetnie wyszły Ci te zdjęcia ^.^
  Bardzo lubię Airis :>
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są śliczne, a Airis, cóż.. Cudowna! ♥ Nowy wygląd bloga bardzo mi się podoba, od razu rzucił mi się w oczy. Faktycznie, jest delikatny i bardzo przyjemny! No i jestem ciekawa, jak tam wygląda sprawa z nową lokatorką! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda prześlicznie... ^-^ Taka bardzo delikatna i cudownie wygląda w jasnych kolorach.
  Nowy wygląd bloga bardzo fajny. :)

  Zapraszam do mnie ;)
  http://my-plastic-wonderland-pullip.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli spodobał Ci się post, zostaw komentarz!