Autorka

Na imię mi Marta.
Jestem osiemnastoletnią dziewczyną. Nie powiem, że od zawsze interesowały mnie lalki, bo tak nie jest. Swoją miłość do nich odkryłam dopiero pod koniec 2012 roku. Wciągnęło mnie to od samego początku, do dzisiaj pamiętam jak z niecierpliwością wyczekiwałam na swoją pierwszą Tangkou i Pullip. Przez lalki odkryłam też inną cudowną pasję i jest nią fotografia. Chciałabym w przyszłości wiązać z tym nieco moje życie, bo nic mnie tak nie odpręża i satysfakcjonuje jak robienie zdjęć.

Interesuję się również muzyką elektroniczną. Bardzo lubię vocaloidy, w szczególności Hatsune Miku, Megurine Lukę i Maikę. Uwielbiam to, jak wiele wspaniałych producentów muzycznych można poznać właśnie przez vocaloidy. Słucham również Tori Amos, Julii Marcell, In love with a ghost, Of monsters and men, Florence and the Machine, Bjork, Portera Robinsona, Kikuo, wowaka, Nekobolo, AVTechNO!, kous i wiele innych.

Bardzo lubię rysować i malować, tworzyć historie i postacie, pisać i czytać fanfiction, grać w gry, chodzić na spacery i bawić się z moimi zwierzakami. I oczywiście stylizować lalki - moje maleństwa są aktualnie w moim życiu jedną z najważniejszych rzeczy. 


Z chęcią odpowiem na Wasze pytania dotyczące lalek i nie tylko! Każda wiadomość od Was sprawia mi wiele radości ♥

Facebook | Instagram